Search
Botanicals predstavuje ateliér, ktorý sa venuje tvorbe luxusnej vlasovej starostlivosti s obsahom rastlinných ingrediencií. 
 
#objavtesvojuprirodzenost 

Naše záväzky

Botanicals Fresh Care je prémiová značka vlasovej starostlivosti s obsahom rastlinných aktívnych látok, iniciovaná na základe novej spolupráce poľnohospodárov, botanikov, dodávateľov, chemikov i technických pracovníkov. My všetci sa zaväzujeme ponúkať autentický skrášľujúci zážitok vytváraním vysokoúčinných receptúr s jedinečnými senzorickými textúrami a vôňami, bez obsahu silikónov, parabénov a farbív.

Od A do Z

Náš príbeh

Zoznámte sa s našimi tvorcami

Ich príbehy

Ozázky a odpovede

 • Akým spôsobom pre vás vyberáme rastlinné zložky?
  V spolupráci s našimi partnermi definujeme pri výbere rastlinných látok hlavné kritériá: zloženie a stupeň čistoty, ohľaduplný proces extrakcie, sledovateľnosť a iné prvky ako biologickú odbúrateľnosť či udržateľnosť pri určitých rastlinách.
  V L´Oréali používame špeciálne kritérium s názvom Index prirodzenosti znázorňujúci rovnováhu medzi pôvodným stavom a stupňom premeny počas procesu extrakcie, pričom najvyššia hodnota znamená najprirodzenejší stupeň. Vlastnosti našich ingrediencií predstavujú dokonale vyvážený pomer skvelej účinnosti a prírodného pôvodu. 
 • Ktoré aktívne látky sú súčasťou radov produktov značky Botanical Fresh Care a prečo?
  Vybrali sme 4 vysoko prirodzené rastlinné zložky, ktoré majú špecifické vlastnosti:
  esenciálny olej z pelargónie má účinok podporujúci žiarivosť,
  olej z požltu farbiarskeho, bohatý na lipidy, dodáva vlasovému vláknu tukové látky a má vyživujúce vlastnosti,
  olej zo semienok koriandra má posilňujúcé vlastnosti,
  Camelina oil, rich in omegas 6 & 9 has smoothing properties on unruly strands.
 • Ako si vyberiem vhodné produkty Botanicals Fresh Care pre seba?
  Rad Radiance Remedy odhaľuje a zintenzívňuje lesk vlasov. Hviezdny produkt: Bezoplachový sprej pre okamžitý lesk, perfektný pre mdlé alebo farbené vlasy.
  Rad Strength Cure revitalizuje a posilňuje vlasy od korienkov po končeky. Hviezdny produkt: Elixír sily, posilňujúca bezoplachová kúra, ktorá chráni oslabené vlasy pred lámaním.
  Rad Rich Infusion hĺbkovo vyživuje suché vlasy a obnovuje hebkosť. Hviezdny produkt: Zjemňujúci krém, ktorý intenzívne ošetruje i tie najsuchšie vlasy bez zaťaženia.
 • Botanicals Fresh Care & L’Oréal Paris
  Botanicals Fresh Care je nová značka spoločnosti L’Oréal Paris, ktorá ťaží zo 110-ročného vlasového výskumu, od poznania potrieb vlasov až po tie najlepšie technológie na ich skrášlenie. Na základe vysokých štandardov pri výbere kvalitných zložiek a prísneho procesu hodnotenia v rámci bezpečnosti a účinnosti, poskytuje naša spoločnosť príležitosti na inovatívnu spoluprácu s tými najlepšími partnermi. Byť súčasťou L´Oréal Paris znamená tiež širokú dostupnosť našich produktov po celom svete.
Zobraziť Viac

Sledujte nás

@Botanicals_freshcare

Watch on instagram