Search

KORIANDER 

Koriander je jednou z najúčinnejších rastlinných zložiek na svete. Je 100% biologicky odbúrateľná, obnoviteľná a bohatá na Omega 6. Jej revitalizačná sila sa už po stáročia využíva v tradičných rastlinných zmesiach.

 

Vzácne výťažky z koriandra sme vložili do ľahučkých textúr, ktoré posilňujú krehké vlasy. 
Dodajte svojim vlasom silu s každým použitím a prebuďte svoje zmysly vďaka sýtym aromatickým tónom.

 

I oslabené vlasy môžu zdokonaliť svoje prirodzené ja.

SEMIENKA

KORIANDRA

Vitamíny, minerály, znásobená sila… To všetko obsahuje koriander. Znovu poodhaľte starobylé účinky koriandrového oleja a vyskúšajte jeho jedinečný vplyv na vaše vlasy. 

Koriander, vypestovaný u vybraných farmárov, nám poskytuje semená, z ktorých sa priamo získava koriandrový olej. Je 100 % biologicky odbúrateľný a obnoviteľný a zároveň výnimočne bohatý na vyživujúce tukové zložky (Omega 6). 

Naše štúdie preukázali, že koriandrový olej v bezoplachových produktoch zlepší povrchovú kvalitu a silu vašich citlivých vlasov. 

Niečo z histórie

Vedeli ste, že obľúbenosť koriandra sa datuje až do obdobia 5 000 rokov p.n.l.? Stopy rastliny boli nájdené v hroboch egyptských faraónov a taktiež v Izraeli.  

Starovekí Rimania využívali i osviežujúcu vôňu semien a grécky „praotec medicíny“, Hippocrates, rovnako vyzdvihoval jeho mnohé zdravotné výhody.

Prichádzajú semienka

Koriander poznáme ako jednoročnú rastlinu s tenkými stonkami, tmavozelenými listami a bielymi kvetmi. A v jeho vypuklých hnedých semiačkach naši botanici našli ukryté jeho tajomstvo: dutinu naplnenú esenciálnymi olejmi. Rozdrvte koriandrové semienka a ony sa vám odhalia vo svojej teplej, oranžovej, orieškovo-korenistej podobe s nezameniteľne príťažlivou vôňou.

Veríme v semienka koriandra

Nevedeli by sme to vyjadriť lepšie. Vďaka vysokému obsahu chlorofylu je koriander jednou z najsilnejších ingrediencií s efektívnymi detoxikačnými vlastnosťami, schopnosťou filtrovať toxíny a pomáhať nášmu telu zbavovať sa nahromadených buniek. Prospieva i vašim vlasom, a pôsobí tiež ako upokojujúca bylinka, pomáha redukovať úzkosť, stres, a zlepšiť kvalitu spánku.


Okoreňte svoje vlasy!

Produkty radu Strength Cure

KORIANDER
Posilňujúci šampón

KORIANDER
KONDICIONÉR

KORIANDER
Elixír sily

KORIANDER
Maska na vlasy