Search

Náš Magazín

NÁŠ PRÍBEH

Isabella, 26 rokov, vysokoškolská študentka

Otázka 1: Keby ste boli vôňou… Keby som bola vôňou, bola by som vôňou ruže. Takou zvláštnou a sladkastou, až sa zdá, že zakaždým prináša iné a nové potešenie. 
 
Otázka 2: Keby ste boli jednou z ingrediencií… Keby som bola niektorou z ingrediencií, bola by som korením s chuťou, ktorá by mohla byť rovnako prenikavá ako diskrétna. Dodá energiu všade tam, kde pristane.
 
Otázka 3: Keby ste boli rastlinou… Keby som bola rastlinou, bola by som kaktusom obklopeným svojím pichľavým brnením. Nie je ľahké spoznať ma, ale pri všetkej opatrnosti môžete odhaliť moju skrytú krásu i všetky poklady, ktoré uchovávam vo vnútri.
 
Otázka 4: Keby ste boli zvukom… Keby som bola zvukom, bola by som cinkaním krištáľu, takým čistým a jemným, až sa zdá, že sa nás dotkne priamo v srdci svojou meditačnou silou.  
 
Otázka 5: Keby ste boli konkrétnym miestom… Keby som bola konkrétnym miestom, bola by som vrcholom Mount Everestu. Z najvyššieho bodu na svete by som uvažovala o živote a uvidela všetky horizonty, ktoré mi ponúka. 
 
Otázka 6: Keby ste boli spomienkou… Keby som bola spomienkou, bola by som mojou starou mamou. Nechávala nás hrať sa celý deň, rozprávala nám príbehy pri ohni a piekla úžasné koláčiky s ovocím zo záhrady. Toto je šťastná spomienka z môjho detstva. 
 
Otázka 7: Keby ste boli snom… Keby som bola snom, bola by som vtákom, takým slobodným a šťastným. Celé dni by som spievala a lietala zo stromu na strom v absolútnej ľahostajnosti. 
 
Otázka 8: Keby ste boli novoročným predsavzatím… Keby som bola novoročným predsavzatím, bola by som športovým autom. Hoci je rýchle, predstavuje tajomstvo života v rovnováhe, radosť a pohodu v samotnom zdroji.