Search

Náš Magazín

NÁŠ PRÍBEH

vittoria, 39 rokov, tlačová agentka

Otázka 1: Keby ste boli vôňou...Bola by som vôňou kytice nazbieranej náhodne počas prechádzky v prírode. Zmesou kvetinových i ďalších jemných vôní... Čokoľvek hľadáte, môžete nájsť v lone prírody.

Otázka 2: Keby ste boli jednou z ingrediencií…Bola by som koriandrom, ktorý prichádza ako záchrana, aby vám ochutil jedlo. Je nielen potešením pre vaše chuťové poháriky - je zároveň zdravý. Chutný, prečisťujúci a detoxikačný – Nikdy ho nemám dosť.

Otázka 3: Keby ste boli rastlinou…Bola by som asi ľaničníkom. Je to taká skromná a nenáročná rastlinka, dlho mylne považovaná z burinu, avšak oplývajúca skrytou silou. Je skvelá pre vašu pleť i vlasy a hádajte na čo ešte? Dá sa využiť na výrobu biopaliva.

Otázka: Keby ste boli surovinou…Bola by som drevom. Nádherným, užitočným, upokojujúcim a chrániacim, neošetreným či nalakovaným, vonku či v interiéri... S drevom nemôžete nič pokaziť.

Otázka: Keby ste boli ovocím…Bola by som čerešňou. Je taká sladučká a plná vitamínov – zakaždým poteší. Tiež ste v detstve ako dievča nosili náušnice z páru čerešní? Takže technicky by sa dali pokladať i za šperk, však?

Otázka 4: Keby ste boli zvukom…Bola by som vánkom v korunách stromov, ktorý jemne prechádza pomedzi listy v neustálom spojení s matkou prírodou.

Otázka 5: Keby ste boli konkrétnym miestom…Bola by som mesiacom. Mierila by som rovnako vysoko!

Otázka 6: Keby ste boli spomienkou...Bola by som záhradou mojej prababičky, plnej ovocia a zeleniny a vysokou lipou, ktorá bola dlhý čas mojou dôverníčkou. Bola to úžasná záhrada na hru na schovávačku za veľkou tekvicou. No čo, bola som dieťa, myslela som si, že ma nikto neuvidí...

Otázka 7: Keby ste boli snom...Bola by som jednoznačne mierom. Mierom všade a pre všetkých.

Otázka 8: Keby ste boli novoročným predsavzatím...Mala by som permanentku na plaváreň. Dvakrát do týždňa by som chodila rozbehnúť a spomaliť svoju srdcovú frekvenciu. „V zdravom tele zdravý duch“, že?