Search

Náš Magazín

NÁŠ PRÍBEH

Marie, 31 rokov, manažérka sociálnych médií

Otázka 1:  Keby ste boli vôňou... Keby som bola vôňou, bola by to vôňa mojej mamy – levanduľa. Zvykla som ju cítiť každý večer, keď ma ukladala do postele. Jej pokožka taká hebká a rovnako sladko voňala. 
 
Otázka 2: Keby ste boli jednou z ingrediencií… Keby som bola ingredienciou, bola by som bazalkou, pretože zbožňujem jej chuť, či už čerstvú alebo vo varených jedlách. Dokáže vdýchnuť život do každého jedla, ktorého sa dotkne. 
 
Otázka 3: Keby ste boli rastlinou… Keby som bola rastlinou, bola by som narcisom spolu s jeho nádherným žltým odtieňom. Prichádzala by som opäť každú jar a rozjasňovala záhrady svojich susedov. 
 
Otázka 4: Keby ste boli zvukom… Keby som bola zvukom, bola by som tónom kontrabasu, jemným a hrejivým, prvým, ktorý počujeme na začiatku sólového koncertu, tým, ktorý nás zavedie do precíteného a nádherného sveta. 
 
Otázka 5: Keby ste boli konkrétnym miestom… Keby som bola miestom, bola by som mojím domovom v období detstva, kde existovali len hry, smiech, láska a dôvera. Takéto miesto už neexistuje, no v mojom srdci zostane navždy. 
 
Otázka 6: Keby ste boli spomienkou... Keby som bola spomienkou, bola by som Štedrým dňom, kedy som takmer uvidela Santa Clausa. Bol v obývačke a ukladal darčeky pod stromček. Počula som ho spoza dverí. Moji rodičia ma povzbudzovali, aby som ho šla pozrieť, ale ja som sa bála. V každom prípade, ten večer bol pre mňa dôkazom, že skutočne existuje!  

Otázka 7: Keby ste boli snom... Keby som bola snom, bola by som jednou z tých úžasných scén, v ktorých sa smejete a spievate súčasne. Po takýchto snoch sa dokonca už aj šťastní zobudíte. 
 
Otázka 8: Keby ste boli novoročným predsavzatím... Keby som bola novoročným predsavzatím, vždy by som si vybrala možnosť viac sa stretávať s ľuďmi, ktorých mám rada – mojou rodinou a priateľmi.