Search

Náš Magazín

NÁŠ PRÍBEH

Anna, 29 rokov, psychologička

Otázka 1: Keby ste boli vôňou... Keby som bola vôňou, bola by som nádychom čerstvo pokosenej trávy, ktorý mi pripomína atmosféru letných dní môjho detstva.
 
Otázka 2: Keby ste boli jednou z ingrediencií... Keby som bola ingredienciou, bolo by to kakao, ktoré je známe svojím návratom k Matke prírode a rovnako schopnosťou nasýtiť nás ostatných. Dala by som sa využiť v oboch smeroch i slaných a sladkých dezertoch.  
 
Otázka 3: Keby ste boli rastlinou... Ako rastlina by som bola popínavým brečtanom, ktorý miluje slobodu. Šla by som tak ďaleko, ako by ma moje dlhé, listnaté vetvy niesli.  
 
Otázka 4: Keby ste boli zvukom... Keby som bola zvukom, bola by som spevom vtáčikov zavčas rána, tou sladkou melódiou radosti. 
 
Otázka 5: Keby ste boli konkrétnym miestom… Keby som bola konkrétnym miestom, bola by som mäkučkým obláčikom, ktorý pomaly pláva, poháňaný vánkom a objavuje svet. 
 
Otázka 6: Keby ste boli spomienkou… Keby som bola spomienkou, bola by som mojou svadobnou cestou na jednom z ostrovov Stredozemného mora zaliatym slnkom, na mieste medzi morom a horami, pod úžasne modrou oblohou, ktorá sa zdá, že obklopuje iba nás dvoch. 
 
Otázka 7: Keby ste boli snom… Keby som bola snom, bola by som bratstvom – bratstvom v rodine, medzi priateľmi, susedmi či bratstvom v rámci celého sveta. Vďaka mne by bol svet láskavý a dobrotivý a žiadne vojny by viac neexistovali.  
 
Otázka 8: Keby ste boli novoročným predsavzatím… Keby som bola novoročným predsavzatím, zakaždým by som si denne dopriala nejaký rituál pohody či týždennú starostlivosť tak, aby som sa vždy cítila krajšie a lepšie na tele i na duši.