Search

Náš Magazín

NÁŠ PRÍBEH

Lily, 25 rokov, študentka zdravotnej školy

Otázka 1: Keby ste boli vôňou… Keby som bola vôňou, bola by som vôňou svojho macíka z detstva. Voňal sladko a ja som milovala zaspávať s nosom ponoreným do jeho mäkučkého, voňavého krku. 
 
Otázka 2: Keby ste boli jednou z ingrediencií… Keby som bola ingredienciou, bola by som pomarančom, skvelým zdrojom vitamínov s lahodne sladkou chuťou. Bola by som tiež perfektným doplnkom slaných jedál s dodaním nenápadne jemného nádychu, ktorý zmení všetko.
 
Otázka 3: Keby ste boli rastlinou… I
Keby som bola rastlinou, bola by som fikusom. Svojimi bohatými listami by som skrášľovala interiér domu a čistila jeho ovzdušie.
 
Otázka 4: Keby ste boli zvukom… Keby som bola zvukom, bola by som vlnami narážajúcimi o pobrežie. Mocnými a nádhernými zároveň, s upokojujúcou silou, ktorá má schopnosť urobiť človeka šťastným.
 
Otázka 5: Keby ste boli konkrétnym miestom…
Keby som bola určitým miestom, bola by som vzdialenou krajinou, v ktorej zvieratá žijú voľne v zachovanej prírode a s jasnou oblohou bez znečistenia.
 

Otázka 6: Keby ste boli spomienkou… Keby som bola spomienkou, bola by som mojou minuloročnou dovolenkou. Chodili sme na dlhé prechádzky po lese, chránení pred horúčavami v tieni stromov a iba vtáčiky mohli preklenúť to ticho.

Otázka 7: Keby ste boli snom… Keby som bola snom, bola by som navždy mladá, zdravá, vitálna, vo veku 20 rokov, slobodná so všetkým, čo život prináša.  
 
Otázka 8: Keby ste boli novoročným predsavzatím… Keby som bola novoročným predsavzatím, skončila by som všetky novoročné predsavzatia. Nahradila by som ich okamžitými skutkami. Radšej ako vravieť, že tento rok niečo urobím, by som sa hneď chopila činu.