Search

NAŠE

ZÁVÄZKY

Objavte našu receptúru

CHARTA RECEPTÚR

Botanicals Fresh Care je prémiová značka vlasovej starostlivosti s obsahom rastlinných aktívnych látok, iniciovaná na základe novej spolupráce poľnohospodárov, botanikov, dodávateľov, chemikov i technických pracovníkov. My všetci sa zaväzujeme ponúkať autentický skrášľujúci zážitok vytváraním vysokoúčinných receptúr s jedinečnými senzorickými textúrami a vôňami, bez obsahu silikónov, parabénov a farbív.

ZAVÄZUJEME SA K VYSOKEJ KVALITE SUROVÍN

V Botanicals Fresh Care uzatvárame partnerstvo s dodávateľmi spĺňajúcimi prísne špecifické kritériá, vrátane detailnej dokumentácie súborov (dáta v súvislosti s reguláciou, sledovateľnosťou a analytické údaje...) na zabezpečenie vyššej transparentnosti a ekologicky zodpovednej angažovanosti. Tieto nové partnerstvá otvárajú nové cesty k prvotriednej kvalite a vysokej účinnosti v prospech všetkých.

 

Starostlivo vyberáme každú z našich rastlín, nielen pre jej benefity, ale aj pre vysokokvalitný profil a ohľaduplný spôsob extrakcie. Je zrejmé, že sú prírodného pôvodu a z obnoviteľných zdrojov. Volíme multi-sourcing, kedy máme možnosť pracovať s rozličnými dodávateľmi, a využívať tak ich rôznorodosť, aby sme mohli zakaždým zaručiť vysokú kvalitu surovín.

VYTVÁRAME AUTENTICKÉ SKRÁŠĽUJÚCE RECEPTÚRY BEZ SILIKÓNOV, PARABÉNOV A FARBÍV

Laboratóriá L’Oréal Paris po prvýkrát v rámci vlasovej starostlivosti odstránili silikóny, parabény a farbivá, pričom vypracovali jedinečný rastlinný komplex v rámci všetkých radov, dokonca i v ošetrujúcich prípravkoch: Zmes sóje a kokosového oleja, poskytnutím jedinečných senzorických vlastností, prináša vlasom exkluzívny autentický dotyk, ktorý je taký vyživujúci a hebký, akoby bol súčasťou ich prirodzenej povahy.

 

Takisto ani farbivá by nemohli byť súčasťou našich receptúr, pretože jednoducho nie sú na dosiahnutie príjemného zážitku nevyhnutné.

STAROSTLIVO TVORÍME JEDINEČNÉ ZÁŽITKY

Vzhľadom k tomu, že nám veľmi záleží na spojení inšpirácie z prírody a vysokej účinnosti, všetku našu vášeň a odbornosť vkladáme do prípravy vysoko senzorických receptúr. Pretože nechceme vytvoriť iba produkt, ale jedinečný a autentický zážitok, ktorý môžete cítiť, ovoňať, vidieť a dotknúť sa ho

 

S našimi parfumérmi sme spracovali aromatické prísady, doposiaľ celkom nové v rámci vlasovej starostlivosti L´Oréal Paris. Naše aromatické vône nesplynú iba s vašimi vlasmi, ale obklopia všetky vaše zmysly čistým pocitom pohody. Z umývania vlasov nerobia len akt hygieny, ale skutočný moment rozmaznávania samého seba.

VYTVÁRAME EKOLOGICKY ŠETRNÉ BALENIA

Ako milovníci životného prostredia sme objavili 100 % recyklovateľný PET materiál v rámci obalov našich šampónov a ošetrujúcich prípravkov, ktorý možno znovu recyklovať a zabrániť tak plytvaniu. Vždy budeme hľadať ten najlepší spôsob zachovania životného prostredia, čo možno najviac ekologicky šetrným spôsobom.

 

Naše tmavooranžové flakóny sú inšpirované starými fľaštičkami bylinkárov, keďže táto farba je známa tým, že dokáže lepšie uchovať a ochrániť vzácne receptúry pred agresívnymi vonkajšími vplyvmi.

Zoznámte sa s našimi tvorcami

Ich príbehy